נעים מאוד, גלבוע מערכות

גלבוע מערכות עוסקת בתחום מערכות חשמל חכם, קולנוע ביתי, מערכות אודיו ווידאו, רשתות מחשבים, מערכות אבטחה ובקרה. בתחום החשמל באפשרותנו היום לעמעם, לווסת ולטפל בכל סוגי התאורה הקיימים : DALI, DMX, פסי LED, ספוטים LED, תאורת ליבון, תאורה פלורסנטית ועוד.

גלבוע מערכות משווקת מוצרי פרימיום כגון בקרי חשמל חכם בתקן KNX, מסכי מגע, רמקולים שקועים מיוחדים, כבלים לאודיו ווידאו, ומערכות שליטה ובקרה. החברה מתמחה בתכנון והקמה של פרויקטים בתחומי החשמל החכם, בקרה ואינטגרציה המשלבת חשמל חכם ומערכות אודיו ווידאו, הפצת סאונד לכל חלקי הבית ומתן פתרונות חכמים בתחום האודיו והוידאו.

כמו כן אנחנו משווקים את מערכות השליטה של RTI, CRESTRON, CONTROL 4, MAESTRO – מערכות שליטה ובקרה הניתנות להתקנה בבתים קיימים ומאפשרות שליטה מלאה על תאורה, תריסים, מזגנים, מצלמות וכמובן על כל האודיו והוידאו בבית – והכול במערכת אחת המעניקה יכולת שליטה מכל מכשיר אלחוטי בייתי או נייד.

כל היתרונות שלכם בבחירה בנו

בגלבוע מערכות מיישמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הן בפרטים הטכניים כמו גם בליווי האישי ורמת השירות הגבוהה ביותר. אנחנו נלווה את הלקוח החל ממתן ייעוץ מקצועי ואמין בשלבים הראשונים, דרך בחירת המוצרים המתאימים עד הכניסה לבית ועד בכלל.

הקו שהנחה ומנחה גם היום אותנו, מיום ההקמה, הינו השאיפה למצוינות והשקעת מאמצים בייעול, תוך הקפדה רבה בשלבי התכנון והייעוץ לצד מתן שירות ופיקוח צמודים, תמיכה והעמקת הקשר עם הלקוח.

אנחנו מאמינים בשירות הוגן ואדיב, לשביעות רצון הלקוחות.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן